REGULAMIN OBIEKTU

1. Doba hotelowa w naszym gospodarstwie rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 11.00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość wcześniejszej godziny przyjazdu, lub późniejszej godziny wyjazdu w miarę dostępności pokoi po wcześniejszym ustaleniu.

2. Wewnątrz budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.

3. Jeżeli zamierzają Państwo zabrać ze sobą zwierzątko (psa, kota… ) prosimy o informację podczas rezerwacji.

4. Cisza nocna obowiązuje od 22:00 do godz. 6:00.

5. Należność za pobyt przyjmujemy w gotówce w dniu przyjazdu.

6. W przypadku rezerwacji w okresie wakacyjnym bądź rezerwacji całego obiektu pobieramy 30% zadatku. W przypadku rezygnacji z pobytu w zarezerwowanym przez Państwa terminie z przyczyn niezależnych od nas, zadatek nie podlega zwrotowi.

7. Ogrzewanie – sezon grzewczy trwa u nas od 1 października do 1 maja. Poza sezonem grzewczym dla zmarzluchów istnieje możliwość wypożyczenia kominka elektrycznego do pokoju w cenie 30 zł / doba. 

8. W celu rozpalenia grilla prosimy zabrać ze sobą węgiel drzewny ewentualnie istnieje możliwość zakupienia u gospodarza w cenie 20zł/worek

W przypadku wystąpienia awarii jakiegokolwiek sprzętu będącego na wyposażeniu pokoju bardzo prosimy Państwa o zgłoszenie tej informacji gospodarzowi Tel. 882-013-739. Postaramy się niezwłocznie usunąć usterkę. Dziękujemy!

JURAJSKIE MANOWCE © copyright 2019